ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ

SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI MÜLAKAT SONUÇLARI

Üniversitemize Rektörlük ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere 5 Güvenlik Görevlisi, 1 Temizlik Görevlisi (Genel), 2 Temizlik Görevlisi (Eski Hükümlü veya TMY) olmak üzere toplam 8 adet Sürekli İşçi alımına ilişkin 9 Haziran 2020 tarihinde yapılan sınav sonuçları aşağıda açıklanmıştır.

 

Güvenlik Görevlisi sonuçları için tıklayınız.

Temizlik Görevlisi (Genel) ve Temizlik Görevlisi (Eski Hükümlü) sonuçları için tıklayınız.

 

Sınav sonucunda ASIL olarak belirlenen adayların aşağıda istenilen belgeleri 19 Haziran 2020 mesai bitimine kadar Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Şube Müdürlüğüne (Uluyazı Kampüsü Rektörlük Binası 1. Kat) şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

İSTENEN BELGELER

  1. Atama Başvuru Formu (Evrak teslimi sırasında doldurulacaktır)
  2. SGK Tescil ve Hizmet Dökümü (e-devlet üzerinden alınabilir)
  3. Son altı ayda çekilmiş 3 (üç) adet vesikalık fotoğraf
  4. Sağlık Kurulu Raporu (Atamaya hak kazanılan mesleği yapmaya herhangi bir engeli bulunmadığına dair tam teşekküllü devlet hastanesinden alınmış)

ASIL olarak ilan edildiği halde süresi içerisinde istenen evraklarla müracaat etmeyenler ve ilanda belirtilen şartları taşımadığı tespit edilenlerin işlemleri iptal edilecek olup, bu durumda sırasıyla yedek adaylar çağırılacaktır.

 

Bu duyuru tebligat niteliğinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır. 

 

İlanen duyurulur.

Not: Ekte sunulan doküman teknik bir aksaklıktan dolayı Google Chrome internet tarayıcı uygulamasında görüntülenememektedir. Ekte sunulan dokümana ulaşmak için Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Apple Safari, Yandex vb. internet tarayıcılarını kullanabilirsiniz.